O NAS

oBeauty,to pierwszy gabinet w Opolu, który oferuje usługi na najwyższym poziomie z zakresu nowoczesnej kosmetologii odmładzającej, upiększającej, modelującej, wyszczuplającej i estetycznej w niskiej cenie..

W PEŁNI WYPOSAŻONY GABINET

Urządzone w nowoczesnym stylu, które zapewnią Państwu zadowolenie z wybranych usług przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej w atmosferze całkowitej dyskrecji. Komfortowy, monitorowany parking tuż przed salonem pozwala na swobodne pozostawienie samochodu podczas wizyty w oBeauty.

DEPILACJA LASEROWA SHR

Naszą specjalizacją jest depilacja laserowa SHR (Super Hair Removal). Metoda najnowszej generacji służąca trwałemu usuwaniu zbędnego owłosienia, w przypadku zarówno włosów grubych i ciemnych, jak i jasnych i cienkich. Dodatkowo została opracowana tak, aby całkowicie wyeliminować odczucie bólu, co daje pełen komfort podczas zabiegu.

BEZPIECZEŃSTWO I PEŁNA SATYSFAKCJA

Wykwalifikowany personel zapewni Państwu bezpieczeństwo podczas wykonywanych usług i pełną satysfakcję z przeprowadzonych zabiegów. Nasi eksperci dobierają zabiegi indywidualnie do potrzeb, kierując się przy tym wiedzą i długoletnim doświadczeniem.